Omega Seamaster herrarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

8 200 SEK

10 000 SEK

OMEGA, Seamaster, 18 k guld, armbandsur, ca 1986, quartz, safirglas, datum, refnr. BA 196.750 MZ, serienr. 49019792, cal. 1332, x-länk i 18 k (ej original), diameter 32,5 mm, totalvikt ca 50 g

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej för funktionen, tavla med smärre skador, bruksslitage.

467101

2017-06-06