Ljusstakar 1700-talets slut Delafosses art

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets slut, Frankrike, brännförgylld brons, Jean-Charles Delafosse art, höjd 18,5 cm

En med fotlagningar

467141

2017-06-06