Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets slut, Frankrike, brännförgylld brons, Jean-Charles Delafosse art, höjd 18,5 cm
En med fotlagningar
467141
2017-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här