Toshiki Karasawa oljemålning

Toshiki Karasawa oljemålning
Toshiki Karasawa oljemålning
Toshiki Karasawa oljemålning
Toshiki Karasawa oljemålning
Toshiki Karasawa oljemålning
Toshiki Karasawa oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOSHIKI KARASAWA (född 1937), "vita porträtt", signerad a tergo T Karasawa, olja på trä samt plexi, 34x28 cm

467150

2017-06-06