Maj Arnell

Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Blommor i fönstret", signerad MA, signerade á tergo 1993, olja på duk, ca 60x62 cm

Utsälld: Waldemarsudde 1995 Målare i focus

467165

2017-06-06