Fåtöljer jugend

Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, möjligen Carl Westman, jugend, 1900-talets början, mörkbetsad ek, träskuren dekor, klädsel i textil

Slitage, ytskador

467178

2017-06-06