Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 800 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Utsikt mot stadshuset, Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, 25x35 cm

467179

2017-06-06