Bordsarmaturer tapetvals

Bordsarmaturer tapetvals
Bordsarmaturer tapetvals
Bordsarmaturer tapetvals
Bordsarmaturer tapetvals

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSARMATURER, 2 st., trä samt mässing, 1900-talets början, ursprungligen tapetvals, total höjd ca 75 cm

Slitage

467187

2017-06-06