Teskedar strösked silver
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TESKEDAR, 12 st, STRÖSKED, troligen Frankrike, förgyllt silver, 1800-talets senare hälft, ca 300 g, ca 14,5-20,5 cm, i originaletui
Strösked med bristning, etui med slitage, graverat släktvapen
467192
2017-06-06