Teskedar strösked silver

Teskedar strösked silver
Teskedar strösked silver
Teskedar strösked silver
Teskedar strösked silver
Teskedar strösked silver
Teskedar strösked silver
Teskedar strösked silver
Teskedar strösked silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TESKEDAR, 12 st, STRÖSKED, troligen Frankrike, förgyllt silver, 1800-talets senare hälft, ca 300 g, ca 14,5-20,5 cm, i originaletui

Strösked med bristning, etui med slitage, graverat släktvapen

467192

2017-06-06