Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
UPPLÄGGNINGSBESTICK, Ryssland, Grachev, S:t Petersburg, 1908-26, genombruten dekor, längd ca 25 cm, vikt ca 140 g
Förgyllning med slitage, graverat monogram
467199
2017-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här