Uppläggningsbestick Ryssland silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UPPLÄGGNINGSBESTICK, Ryssland, Grachev, S:t Petersburg, 1908-26, genombruten dekor, längd ca 25 cm, vikt ca 140 g

Förgyllning med slitage, graverat monogram

467199

2017-06-06