Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOPFAT, 1700-tal, mässing, dekor av man med lejon, diameter ca 32 cm
Slitage, smärre bristningar, lagningar, senare pålödd upphängningsögla
467207
2017-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här