Dopfat

Dopfat
Dopfat
Dopfat
Dopfat
Dopfat
Dopfat

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOPFAT, 1700-tal, mässing, dekor av man med lejon, diameter ca 32 cm

Slitage, smärre bristningar, lagningar, senare pålödd upphängningsögla

467207

2017-06-06