Fåtöljer 1960-tal jakaranda

Fåtöljer 1960-tal jakaranda
Fåtöljer 1960-tal jakaranda
Fåtöljer 1960-tal jakaranda
Fåtöljer 1960-tal jakaranda
Fåtöljer 1960-tal jakaranda
Fåtöljer 1960-tal jakaranda
Fåtöljer 1960-tal jakaranda
Fåtöljer 1960-tal jakaranda
Fåtöljer 1960-tal jakaranda
Fåtöljer 1960-tal jakaranda

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Skandinavien, 1960-tal, jakaranda, sits och rygg i rött läder, sitthöjd ca 43, höjd 74 cm
Citesintyg SJV 6869/17 medföljer

Smärre slitage

467222

2017-06-06