Karl Momen brons Konkret
Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
KARL MOMEN (född 1935): "Metaphor - Tree of Utah", signerad daterad och numrerad Metaphor 1984, 527/1500, Momen, patinerad, polerad och grönlackerad brons, höjd med stenplatta ca 22,5 cm
Sockel med skada/nagg
467233
2017-06-06