Lykta mässing

Lykta mässing
Lykta mässing
Lykta mässing
Lykta mässing
Lykta mässing
Lykta mässing
Lykta mässing
Lykta mässing

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYKTA för väggmontering, 1900-talets första del, för tearinljus, mässing och glas, total höjd ca 50 cm

Handtag med lagning, fotring med bucklor

467261

2017-06-07