Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL AXEL PRINTZENSKÖLD (1864-1926): Samtal vid Farstukvisten, signerad Printzensköld, olja på duk, ca 80x118 cm
467266
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här