Carl-Axel Printzensköld oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

CARL AXEL PRINTZENSKÖLD (1864-1926): Samtal vid Farstukvisten, signerad Printzensköld, olja på duk, ca 80x118 cm

467266

2017-06-07