James Rosenqvist

James Rosenqvist
James Rosenqvist

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAMES ROSENQVIST (USA, född 1933): "Short schedule", signerad James Rosenqvist, 1972, 73/75, litografi, ca 56x76 cm

467282

2017-06-07