Spegel Karl Johan
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, bronserad och förgylld, skuren dekor och pastellage, krönet med dekor av stiliserad blomformation, ca 164x79 cm, en dekordel (pastellage i två delar) finns att avhämta vid Utlämningen
Dekordel och listdel saknas
467287
2017-06-07