Träskulpturer skulpterade

Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade
Träskulpturer skulpterade

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 5 st, 1900-talets första del, skulpterat trä, varav 4 st signerade Gunnar Söderquist, höjd ca 9-30 cm

Skador och lagningar

467294

2017-06-09