Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): Pojke med runda glasögan, signerad och daterad B Schmiterlöw -36, olja på duk på pannå, ca 32x25 cm
467305
2017-06-07