Bertram Schmiterlöw

Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): Stilleben, signerad Schmiterlöw, olja på duk, ca 49x35 cm

467313

2017-06-07