Bergère rokokstil
2017-06-07
467334
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGÈRE, rokokostil, 1900-talets andra hälft, gulmålad, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, smärre fläckar