Siri Derkert Fogelstadkvinna

Siri Derkert Fogelstadkvinna
Siri Derkert Fogelstadkvinna

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): (2) "Fogelstadkvinna", stämpelsignerade, 1 numrerad 5/75, grafiska blad, bildmått ca 39x25 cm vardera, oramade

Skador, veck

467361

2017-06-11