Stolar 1700-tal Scweiz

Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz
Stolar 1700-tal Scweiz

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1700-tal, rokoko, grönmålade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage och skador, renoverade, maskstugna, färgbortfall, lagningar

467370

2017-06-07