Cocktailshaker Björn Trägårdh för Svenskt Tenn
Valmis
2017-06-07
467372
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
BJÖRN TRÄGÅRDH, cocktailshaker, Svenskt Tenn, Stockholm 1934, tenn, med insats, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn H8, höjd 20 cm
Smärrre repor