Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BJÖRN TRÄGÅRDH, cocktailshaker, Svenskt Tenn, Stockholm 1934, tenn, med insats, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn H8, höjd 20 cm
Smärrre repor
467372
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här