Cocktailshaker Björn Trägårdh för Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BJÖRN TRÄGÅRDH, cocktailshaker, Svenskt Tenn, Stockholm 1934, tenn, med insats, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn H8, höjd 20 cm

Smärrre repor

467372

2017-06-07