Bertram Schmiterlöw
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): (3) "Makten och härligheten", Strandbild Spanien, "Sittande spanjorska", signerade och numrerade Schmiterlöw 4/50, provtryck, 6/50, etsningar, varierande mått
Oramade, i passepartout
467376
2017-06-07