Bertram Schmiterlöw

Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): (3) "Makten och härligheten", Strandbild Spanien, "Sittande spanjorska", signerade och numrerade Schmiterlöw 4/50, provtryck, 6/50, etsningar, varierande mått

Oramade, i passepartout

467376

2017-06-07