Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): (3) Strandbild Spanien, I fotoateljén, signerade Schmiterlöw 1 numrerad 2/2, etsningar, varierande mått
Oramade, i passepartout
467377
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här