Bertram Schmiterlöw

Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): (6) Stockholmsmotiv, Figurkompositioner bla "Flicka med huckle - Leksand" (märkt enda exemplar), Landskap "Spanska murar" signerade, etsningar, varierande mått

Gulnader

467378

2017-06-07