Bertram Schmiterlöw
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): (6) Stockholmsmotiv, Figurkompositioner bla "Flicka med huckle - Leksand" (märkt enda exemplar), Landskap "Spanska murar" signerade, etsningar, varierande mått
Gulnader
467378
2017-06-07