Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PINNSTOLAR, 4 st, modell "Tellus", Ikea, 1960-tal, vitlackerat trä, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
467380
2017-06-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner