Bertram Schmiterlöw
2017-06-07
467386
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002, tillskriven): Kvinna med pipkrage, osignerad, gips, höjd ca 48 cm
Nagg