Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
THOMAS THEODOR HEINE (1867-1948): Kvinnlig modell, signerad och daterad Th Th Heine 37, blyerts, ca 38x25 cm
Gulnad, smärre revor och lagning
467390
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här