Thomas Theodor Heine blyertsteckning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THOMAS THEODOR HEINE (1867-1948): Kvinnlig modell, signerad och daterad Th Th Heine 37, blyerts, ca 38x25 cm

Gulnad, smärre revor och lagning

467390

2017-06-07