Jacobus Johannes van OS olja

Jacobus Johannes van OS olja
Jacobus Johannes van OS olja
Jacobus Johannes van OS olja
Jacobus Johannes van OS olja
Jacobus Johannes van OS olja
Jacobus Johannes van OS olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JACOBUS JOHANNES VAN OS (1782-1861) Båtar med röda segel, signerad J Van Os, olja på pannå, 32,5x40 cm

Omfattande torrsprickor

467392

2017-06-07