Klubbat för:
5 000 SEK
2 500 SEK
RUNE HAGMAN (1914-2007): Skogslandskap, olja på duk (duken förlängd med söm) 112x222 cm, signerad R. Hagman.
Reva i nederkant, ca 15 cm
467399
2017-06-07