Henri Matisse

Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin 50, serigrafi, ca 46x123 cm

467407

2017-06-07