Canapé i Karl Johan

Canapé i Karl Johan
Canapé i Karl Johan
Canapé i Karl Johan
Canapé i Karl Johan
Canapé i Karl Johan
Canapé i Karl Johan
Canapé i Karl Johan
Canapé i Karl Johan
Canapé i Karl Johan
Canapé i Karl Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CANAPE, Karl Johan, fanérad med björk, längd 183, sitthöjd ca 43 cm, klädd i randigt tyg

Slitage och fanérskador

467412

2017-06-08