Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CANAPE, Karl Johan, fanérad med björk, längd 183, sitthöjd ca 43 cm, klädd i randigt tyg
Slitage och fanérskador
467412
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här