Margaret Sellmark

Margaret Sellmark
Margaret Sellmark
Margaret Sellmark
Margaret Sellmark
Margaret Sellmark
Margaret Sellmark

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARET SELLMARK (född 1938): Stockholmsmotiv, signerad, olja på duk, ca 50x64 cm

467413

2017-06-07