Isaac Grünewald, Strandvy med höga klippor

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Strandvy med höga klippor, signerad Grünewald, gouache på papper, 49x63 cm
PROVENIENS: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

467429

2017-06-08