Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN LINGARDSZ (född 1944): "Balanserat möte", diptyk, signerad Sven Lingardsz, ea xx/xxx, färglitografier, vardera ca 57x46 cm
467432
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här