Sven Lingardsz diptyk

Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LINGARDSZ (född 1944): "Balanserat möte", diptyk, signerad Sven Lingardsz, ea xx/xxx, färglitografier, vardera ca 57x46 cm

467432

2017-06-07