Staffan Östlund olja

Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Bergslandskap, signerad med monogram, olja på duk, 70x70 cm

467435

2017-06-07