Matgrupp Carl Malmsten
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Ulfåsa", matgrupp, Bodafors, ek, brännmärkta, bestående av matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, bordets mått höjd ca 74, 140-250x100 cm
Bordsskiva med blekning, bruksslitage, mindre kantnagg
467453
2017-06-08