Sideboard chippendalestil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, betsad ek/-faner, 2 dörrar med bakomvarade hyllor respektive lådor, 1 låsbar låda, 1 lucka med förvaring bakom, chippendalestil, 1900-talets första hälft, träskurna detaljer, patinerade mässingsbeslag, nyckel medföljer, höjd ca 95,5/103, 170 x 57,5 cm
Bruksslitage, någon spricka
467460
2017-06-08