Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KOPPAR med fat, Kina, Yongcheng, 1700-tal, famille rose, höjd ca 3,5, fats diameter 10 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, nagg
467462
2017-06-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner