Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, Swedese, soffbord "Domino", formgivningsår 1957, kvadratisk modell med svävande skiva, höjd ca 36, 62x62 cm
Vissa repor, slitage
467472
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här