Soffbord Domino

Soffbord Domino
Soffbord Domino
Soffbord Domino
Soffbord Domino
Soffbord Domino
Soffbord Domino
Soffbord Domino
Soffbord Domino

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, Swedese, soffbord "Domino", formgivningsår 1957, kvadratisk modell med svävande skiva, höjd ca 36, 62x62 cm

Vissa repor, slitage

467472

2017-06-08