Regentlängd

Regentlängd
Regentlängd

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

TAVLA, "Sveriges Regenter", litografi.
Lit. Centraltryckeriet Stockholm. Fröléen & Comp. Förlag Stockholm, ca 87x70 cm

Veck, slitage, fläckar, gulnad

467481

2017-06-08