Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
TAVLA, "Sveriges Regenter", litografi.
Lit. Centraltryckeriet Stockholm. Fröléen & Comp. Förlag Stockholm, ca 87x70 cm
Veck, slitage, fläckar, gulnad
467481
2017-06-08