Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIPPE STARCK, "Ed Archer", stol, Aleph/Driade, Frankrike, aluminiumben, klädd i svart skinn, märkt ALEPH BY STARCK, höjd ca 98, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, repor
467489
2017-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här