Stol design Philippe Starck

Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck
Stol design Philippe Starck

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE STARCK, "Ed Archer", stol, Aleph/Driade, Frankrike, aluminiumben, klädd i svart skinn, märkt ALEPH BY STARCK, höjd ca 98, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, repor

467489

2017-06-12