Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SEKRETÄR, Bodafors, omkring 1900-talets mitt, troligen formgiven av Axel Larsson, höjd 106 cm 104x40 cm, nycklar medföljer
Ytslitage. Cites-intyg medföljer.
467502
2017-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här