Sekretär Bodafors

Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors
Sekretär Bodafors

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SEKRETÄR, Bodafors, omkring 1900-talets mitt, troligen formgiven av Axel Larsson, höjd 106 cm 104x40 cm, nycklar medföljer

Ytslitage. Cites-intyg medföljer.

467502

2017-06-12